Arı Paketim | Yeni Ekip Arkadaşları Arıyoruz

aripaketim

Kullanıcı
Forum Yetkilisi
Web sitesi
discord.gg
Merhaba sevgili Discord Türkiye sakinleri. Ben Arı Paketim Bilişim Hizmetleri ve Teknoloji Müdürlüğü Firma Sahiplerinden Emzel. Öncelikle forumda bizi ilk defa görenler için küçük bir özet geçeceğim. Arı Paketim 2015 yılından beri bir çok platformda çeşitli isimlerle olsun bireysel olsun siz kullanıcılarımıza hizmet veren bir topluluktur. Bugüne kadar bir çok şey başardık ve başarmaya da devam etmek istiyoruz. Yıllar içinde bu topluluğu geliştirdik bir çok yenilikler yaptık. İlerde bunu bir firma haline getirmeyi düşünüyoruz. Bunun için çalışmalara başlamış bulunuyoruz. Tabi ki kurumsallaşma sürecimiz uzun olacaktır. Bazı düşündüğümüz şeyler vardır ki o şeyleri gerçekleştirdikten sonra kurumsallaşmamızda herhangi bir engel kalmayacaktır. Arı Paketim olarak bugüne kadar çeşitli oyun sunucusu sahiplerine hizmetler verdik. Discord platformunda çeşitli sunuculara botlar tasarladık. Bir çok forum sitesinde aktif rol oynadık. İnsanları bilgilendirme amacıyla bir çok şeye ev sahipliği yaptık. Bir çok topluluk ile çalıştık. Bir çok hesap satışı vb. yaptık. Yaptığımız bazı etkinlikler ile kendimizden az da olsa bahsettirdik. Daha sayamayacağım kadar bir çok şey var fakat malum konu uzuyor. Anlatmak isterim fakat bir an önce konuya geçiyorum. Bazı sebeplerden dolayı uzun süredir tam anlamıyla hizmet veremiyoruz. Aklımızda çok güzel yeni projeler var. Bu projeleri hayata geçirmek istiyoruz. Kendi çabalarıyla bir şeyler yapabilen gençler eğitmek istiyoruz. Kimseye muhtaç olmayacağınızı kanıtlamak istiyoruz. Daha güzel bir dünya için bir çok şey düşünüyoruz. Tabi bunların çoğu yıllar alacak projeler. Şuanda Arı Paketim olarak yeniden tam anlamıyla hizmet vermeye başlayacağız. Bunun için ekip arkadaşları arıyoruz. Ekibe alınan kişiler işlerini iyi yaparlarsa ücretli çalışabileceklerdir. Ücret olmadan çalışanlar da zaten kendini geliştirebilecek bir düzeye gelecektir. Zaten emeğinizin karşılığını vermeye hazırız.

Aradığımız kriterler ve pozisyonlar şunlardır ;

- Moderatör | Discord platformunda sunucularımızda topluluğumuzla ilgilenecek orta düzey yetkili türüdür.
- Developer | Çeşitli özel sistemlerimizi geliştirmemizde yardımcı olacak yetkili türüdür.
- Designer | Arı Paketim olarak aldığımız tasarım siparişleriyle ilgilenecek yetkili türüdür. { Teslim ettiği ürünlerden komisyon vereceğiz. }
- Reklam Departmanlığı | Çeşitli sosyal platformlarda , forumlarda reklamımızı yapacak aktif yetkili türüdür.
- Destek Ekibi | Discord platformunda sunucularımızda açılan destek talepleriyle ilgilenecek yetkili türüdür. İşlerini iyi yapan ve destek ekibine liderlik yapabilecek kişilere Destek Ekibi Yöneticisi verilecektir.
- Asistan | Sürekli yetkililerle irtibatta olacak çeşitli görevlere sahip bir yetkili türüdür.

Kriterler ;

- Eskiden yaş sınırı yoktu. Herkese kapımız açıktı. Ne yazık ki bizim gözlemlerimize göre nesil çürüyor. Görüyoruz ki 13-14 yaşındaki çocuklar bile olgun davranamıyor. Bizimle 9-10 yaşından beri çalışan arkadaşlarımız olmuştur. Hiç biride günümüzdekiler gibi değildi. Tabi o zamanla bu zamanı kıyaslayamayız. Yaş sınırını +15 olarak ayarladık. Tabi çoğu şeyi algılayabilecek bir olgunlukta olması lazım. İstisnaya göre 14 yaşıda kabül edebiliriz. 15 yaş altı bundan böyle bizimle çalışmayacak fakat bize her türlü desteği verip karşılığını alabilir.
- Mikrafon zorunludur.
- Bize en az 1-2 saatini ayırabilmesi gerekmektedir.
- Tecrübe istemiyoruz. Eğitim vereceğiz bundan böyle. Siz bir iş başvurusu yaptığınızda tecrübeniz var mı dendiğinde ne hissedersiniz anlıyoruz. :D

Daha bir çok kriter ve anlatacaklarım var fakat destan yazmışım gecenin 12'si. İletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Bizimle çalışmak isteyen kişiler iletişim bilgilerini bırakırsa seviniriz.

İnstagram :
Facebook : Arı Paketim
Twitter :
Youtube : Arı Paketim
E-posta : aripaketim@gmail.com

Yorum yapmak için bir hesap oluşturun veya giriş yapın

Yeni bir konu oluşturabilmek veya konulara cevap verebilmek için sitemize üye olmanız gerekmektedir

Hesap oluştur

Forum sitemizde bir hesap oluşturun. Bu işlem çok kolay!

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yapın.

Konuyu toplam 1 üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)