Forum Öneri & Şikayet Talepleri

aripaketim

Kullanıcı
Forum Yetkilisi
Katılım
24 Nis 2022
Mesajlar
70
Tepkime puanı
11
Puanları
8
Konum
Berlin , Germany
Web sitesi
discord.gg
Merhaba sevgili forum üyeleri ben Arı Paketim Bilişim Hizmetleri ve Teknoloji Müdürlüğü Firma Sahiplerinden Emzel. Bu konumuzda forum ile alakalı önerileriniz ve şikayetleriniz ile ilgili konuşacağız. Öncelikle önerileriniz ve şikayetlerinizi konu altına yorum yapabilirsiniz. Bu şekilde biz yetkililerin işi kolaylaşır. Site yöneticileride sizlerin talepleri doğrultusunda ilerlemeye çalışır. İsterseniz biraz kendi önerilerimden bahsedeyim.

1.) Etkinlikler ;

Bence forumun gelişmesi için etkinlikler düzenlenmeli çeşitli discord sunucuları ve forum siteleri ile anlaşılıp etkinlikler düzenlenebilir. Bu şekilde yeni kullanıcılar aramıza katılabilir ve sizlerde bir çok ödül kazanabilirsiniz. Bunun olması muhtemel bir durum. Eğer böyle bir şey olursa Arı Paketim olarak ilk etkinliği biz düzenlemek isteriz sevgili @dawu

2. ) Forum Adı ve İçeriği ;

Eski forum adı "Hopena" idi. Bir süre yoktum isim değişmiş. Bu haliyle sadece tasarımcıları ele alıyor gibi duruyor. Sunucunun ana içeriği tasarım doğrudur. Fakat yazılım konusunda da bazı şeyler yakın zamanda eklenmiştir. Bu konu çeşitlerinin artması gerekiyor bence. Buna bağlı olarakta "Tasarımcım" ismi mantıksız geliyor. Eski isim daha iyi olabilir diye düşünüyorum.

3. ) Discord ;

Öncelikle forumun discord sunucusunda hiç aktiflik yok bunun artması için yine çeşitli etkinlikler düzenleyebiliriz. Yeni kişiler ile çalışmalar yürütebiliriz. Forumda ve forumun discordun da kullanılabilecek özel sistemler tasarlayabiliriz. Bir kaç içerik üreticisine reklam yaptırdığımızda bu sistemleri denemek için insanların gelebileceğini düşünüyorum.

4. ) Üyelikler ;

Bence sunucuya özel bazı sistemler tasarladığımızda bir kaçını özel üyeliklere özel yapabiliriz. Bu özel üyeliklerden forum hem kazanç elde eder. Hemde bu özel sistemlerden bazılarını para vererek kullanıcılar kullanabilir. Sadece buda değil forumda düzenlenen resmi çekilişlerde ekstra çekiliş hakkı olsun. Konu sabitleme reklam hizmetleri vb. olsun bunları foruma eklersek ve forumun aktifliği artarsa bunlardan da kazanç elde edilebilir ve kullanıcılarda kendi reklamını yaptırınca kendileri de kazanabilir.

Sevgili forum sakinleri konumuz bu kadar çok bir şey yazamadım sizin düşünceleriniz var ise belirtebilirsiniz benim düşüncelerimide değerlendirmeyi unutmayın muck.
 

dawu

Yönetici
Yönetici
Katılım
23 Nis 2022
Mesajlar
140
Tepkime puanı
59
Puanları
28
Merhaba, etkinlikler üzerine çalışmalara başlamayı düşünüyoruz. Sitemiz henüz yeni yeni index almaya başladığı için biraz beklemek istedik. Gönüllü olarak forum kullanıcıları arasında izinli bir şekilde tabii ki etkinlik yapabilirsiniz. Hopena ismini özel bir nedenden dolayı değiştirdiğimiz için tekrar geri dönmeyeceğiz :) Discord konusunda moderatör alımlarımız açık, katılacak yeni ekip arkadaşlarımız ile birlikte çalışmalar düzenlemeyi planlıyoruz. Üyelik konusunde ise premium üyelik sistemini ilerleyen zamanlarda eklemeyi planlıyoruz. Tabii ki kaar gütmek amacıyla yapmayacağız bu işi. Forumu geliştirmeye ve yardım vakıflarına bağışta bulunmaya kullanacağız. Tekrardan istek ve önerileriniz için teşşekkürler, iyi forumlar :)
 

Yorum yapmak için bir hesap oluşturun veya giriş yapın

Yeni bir konu oluşturabilmek veya konulara cevap verebilmek için sitemize üye olmanız gerekmektedir

Hesap oluştur

Forum sitemizde bir hesap oluşturun. Bu işlem çok kolay!

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yapın.

Konuyu toplam 1 üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Üst