Hosting Şikayetleri Kategori Kuralları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dawu

Yönetici
Yönetici
Katılım
23 Nis 2022
Mesajlar
130
Tepkime puanı
58
Puanları
28
Hosting Şikayetleri Kategori Kuralları

1- Bir hosting firmasını şikayet etmeden önce sorunları firma ile aranızda çözmeye çalışın. Eğer haklı olduğunuzu düşünüyorsanız, mağdur edildiyseniz, firma mağduriyetinizi gidermek için bir çaba göstermiyorsa konu açabilirsiniz.

2- Açılan şikayet konularınının açık, anlaşılır, sade olması gerekmektedir. Ayrıca şikayetçi olduğunuz konularda gerekli tüm kanıtlar, görüşme kayıtları, ticket kayıtları ve ödeme dekontlarını paylaşmanız gerekmektedir.

3- Kanıtsız ve karalama amaçlı açılmış şikayet konularında firmanın isim değerine zarar verildiği için konuyu açan üye 1 hafta forumdan uzaklaştırılır, tekrarlanması halinde bu ceza süresiz olacaktır.

4- Şikayet konularına konuyla ilgisiz olan üyelerin gereksiz yorum yapması kesinlikle yasaktır. Bu tarz yorum yapan üyelere işlem uygulanacaktır. Firmanın müşterileri aynı durumdan mağdur durumdaysa ilgili yöneticiye özel mesaj ile ulaşarak konuya dahil olmayı talep edebilirler.

5- Hosting firmasının müşteri bilgilerini (isim soyisim, site adresleri, telefon numaraları v.b) forum içinde izinsiz olarak paylaşması yasaktır, bu kurala uymayan üye 2 gün cezalandırılır.

Zorunlu Konu Açma Şablonu

Şikayetçi olduğum firma:
( Firmaya ait website )

Şikayetçi olma nedenim: Firma ile yaşadığınız problemler

İlgili hizmet konusu : Hizmeti satın aldığınız konu

Kanıtlarım: Görüşme kayıtları vb.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
« - | - »

Konuyu toplam 1 üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Üst