Online Photoshop Editor

Online Photoshop Editor uygulamamız sayesinde çevrimiçi fotoğraf düzenleyebileceksiniz. Photoshop online'a hemen gir ve tasarım yapmaya başla.

Online Photoshop İndir

Online Photoshop aracımız sayesinde PSD dosyalarını çevrimiçi fotoğraf düzenleyici uygulamamız üzerinden düzenleyebilir ve görüntüleyebilirsiniz. Online Photoshop Editor tamamen ücretsizdir Photshop uygulamasını hiç indirme yapmadan kullamanıza olanak sağlar.

Online Photoshop Ücretsiz Mi?

Çevrimiçi photoshop aracımız tamamen ücretsizdir sizden hiçbir şekilde ek ücret istenmez. İstediğiniz gibi photoshop toolumuzu kullanabilirsiniz. Çıkan reklamlara aldanmadan tasarım ve çizim yapabilir, tasarı templatelerinizi düzenleyip kullanabilirsiniz.

Photoshop'ta Hangi Dosya Türleri Düzenlenebilir?

Photshop'un ünlü uzantısı .psd, vektör çizimlerinde kullanılar .ai, ui/ux sayfa tasarımlarında kullanılan .xd, çizimlerde kullanılan .sketch, sunumlarda kullanılan .pdf, gimp dosya uzantısı .xcf aynı zamanda .raw ve jpg/png/gif/tiff uzantılarına sahip dosyaları düzenleyebilir ve oluşturabilirsiniz. Online Photoshopta Vektör Çizim Yapılabilir Mi? Evet. AI dosyalarını düzenleyebiliyorsunuz yani illustrator gibi kullanabilir vektör çizim yapabilirsiniz. Çevrimiçi Fotoğraf Düzenleme Uygulaması Fotoğraflarınızı kırpıp biçebilir istediğiniz gibi düzenleyebillir filtre uygulayabilirsiniz png jpg farketmeksizin işlem yapabilirsiniz.