Arı Paketim | #Devrim

aripaketim

Kullanıcı
Forum Yetkilisi
Web sitesi
discord.gg

Sunucu Adı ;

Arı Paketim Bilişim Hizmetleri ve Teknoloji Müdürlüğü

Sunucu Hakkında ;

Hey selam millet! Sizlere biraz "Arı Paketim" hakkında biraz bahsetmek istiyorum. Arı Paketim siz değerli müşterilerimiz için çeşitli hizmetler vermek için farklı platformlarda farklı isimlerle 2015 yılında kurulan bir topluluktur. Bunca zamana kadar +350 müşteri , +750 kanıt , +450 click başardıklarımızdan bazılarıdır. Bunca zaman boyunca bir çok müşterimize hizmet verdik sizler için en iyisini yapmaya çalıştık. Çeşitli nedenlerden dolayı 1 yıldır hizmet veremeyen sunucumuz tekrardan aktif! "Arı Paketim" sunucusu sadece sizlere hizmet veren bir sunucu değil sizler için aynı zamanda sohbet & muhabbet & eğlence amaçlı kurulmuş bir sunucudur. Sunucumuza katılıp çeşitli hizmetlerimizden yararlanabilir ve yeni insanlar ile tanışabilirsiniz. İyi günler diliyorum.

Bilgi : Arı Paketim artık neredeyse resmi bir şirket haline geliyor bir çok yeni özellikleriyle hizmetinizdeyiz.

İletişim Adresleri ;

Ekli dosyalar

• Ar_Paketim_3 (1).png
    Ar_Paketim_3 (1).png
    33.4 KB · Gösterim: 0
  • Arı Paketim 1.png
    Arı Paketim 1.png
    11 KB · Gösterim: 0
  • Arı Paketim 2.png
    Arı Paketim 2.png
    47.6 KB · Gösterim: 0
  • arpaket.gif
    arpaket.gif
    3.7 KB · Gösterim: 0
Son düzenleme:

Efeee

Kullanıcı
Kolay gelsin, iyi forumlar.

Lordklaad

Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Arı Paketim'e dev güncellemeler geliyor bunlar sayesinde bir çok kullanıcımıza otomatik olarak hizmet sağlayacağız benden söylemesi :)

Yorum yapmak için bir hesap oluşturun veya giriş yapın

Yeni bir konu oluşturabilmek veya konulara cevap verebilmek için sitemize üye olmanız gerekmektedir

Hesap oluştur

Forum sitemizde bir hesap oluşturun. Bu işlem çok kolay!

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yapın.

Konuyu toplam 1 üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)