dawu

Yönetici
Yönetici
Katılım
23 Nis 2022
Mesajlar
140
Tepkime puanı
59
Puanları
28
Eğer Assetto Corsa oyununu oynuyorsanız ve bulmakta zorlanıyorsanız, doğru yerdesiniz! Bu yazıda, Assetto Corsa’da kamera değiştirme tuşu hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğreneceksiniz.

Kamera Değiştirme Tuşları:

işlemi için standart tuşlar kullanılır. En yaygın olarak kullanılan tuşlar ise F1 ve F2'dir. İşte bu tuşlar sayesinde farklı kamera açıları arasında geçiş yapabilirsiniz. Kontroller kısmında kamera değiştirmek için tuş atalı olmayabilir, öncelikle oraya bakınız.

  • F1 Tuşu: Aracın içindeki kameralar arasında geçiş yapmayı sağlar. Bu tuşa basarak aracın içinden farklı görüş açılarını deneyimleyebilirsiniz.
  • F2 Tuşu: Oyun içinde bulunan farklı kameralar arasında rastgele geçiş yapmanızı sağlar. Bu tuşu kullanarak aracınızı dışarıdan farklı açılardan gözlemleyebilirsiniz.
  • Dosyaların bütünlüğünü doğrulayın ve tekrar girmeyi deneyin.
Ayarlar ve Özellikler:

Daha fazla kamera özelliği ve seçeneği için, oyunun ayarlar bölümüne göz atabilirsiniz. Burada ekran çözünürlüğünü ayarlayabilir ve kontrol tuşlarını özelleştirebilirsiniz. Kontrol tuşlarını dilediğiniz gibi değiştirebilir ve kendi tercihlerinize göre ayarlayabilirsiniz.

Ekran Görüntüsü Alma:

Assetto Corsa’da güzel bir kare yakalamak isterseniz, klavyenizden F8 tuşuna basarak ekran görüntüsü alabilirsiniz. Bu tuşa bastığınızda oyunun yüklü olduğu dizinde bulunan “Screenshots” adlı klasöre ekran görüntüsü otomatik olarak kaydedilir.

Artık Assetto Corsa’da kamera değiştirme tuşlarını kullanarak en iyi yarış görüşünü seçebilir ve oyun deneyiminizi daha keyifli hale getirebilirsiniz. Görüşlerinizi ve deneyimlerinizi yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın!

Daha fazla ile oynamak istiyorsanız makalemizi inceleyebilirsiniz.

nı öğrenmek istiyorsanız diğer makalemizi inceleyebilirsiniz.
 

Yorum yapmak için bir hesap oluşturun veya giriş yapın

Yeni bir konu oluşturabilmek veya konulara cevap verebilmek için sitemize üye olmanız gerekmektedir

Hesap oluştur

Forum sitemizde bir hesap oluşturun. Bu işlem çok kolay!

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yapın.

Konuyu toplam 1 üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Üst