Astra - Minecraft Konu Tasarımı

Lytwest

Kullanıcı
Web sitesi
lytwest.is-a.dev
Herkese Tekrardan Selamlar! Astra Adlı Minecraft Forum Konu Tasarım Paketimi Satışa Çıkardım. Örnek Olarak Kendi Sunucum Olan AnkhaNetwork'u Bu Tasarımda Kullandım. Bu Tasarım Paketini Satın Almak ya da Başka Tarz Tasarım ve İşbirliği İçin Bana Discord Adresimden Ulaşabilirsiniz. Sizlerin İsteğine Göre Yazıyı Düzenleyip Teslim Etmiş Olacağım, PSD Olarak Vermiyorum.

Tasarım Portfolyosu İçin 'den, Farklı Tür Tasarım ve İş Birliği İçin Discord (`lytwest#0017) Üzerinden Bana Ulaşabilirsiniz ^^
Astral Konu Tasarımı - Sunucu Hakkında.pngAstral Konu Tasarımı - Sunucu Özellikleri.pngAstral Konu Tasarımı - Sunucu Sistemi.pngAstral Konu Tasarımı -Sistem 1.pngAstral Konu Tasarımı - Sistem 2.pngAstral Konu Tasarımı - Sistem 3.pngAstral Konu Tasarımı - Sunucu Resimleri.pngAstral Konu Tasarımı - Sunucu Logo.png

Ekli dosyalar

• Astral Konu Tasarımı - Siyah Ton.png
    3.4 MB · Gösterim: 2
  • Astral Konu Tasarımı Menü.png
    4 MB · Gösterim: 3

Lytwest

Kullanıcı
Web sitesi
lytwest.is-a.dev
İlk Sayfa Düzgünce Yüklenmediği İçin Ek Dosya Kısmına Eklemiş Bulunuyorum. Onun Dışında Aynı Şekilde Bu Versiyonu Behance Adresimden Bakabilirsiniz. Tasarıma Bakmak İçin

Yorum yapmak için bir hesap oluşturun veya giriş yapın

Yeni bir konu oluşturabilmek veya konulara cevap verebilmek için sitemize üye olmanız gerekmektedir

Hesap oluştur

Forum sitemizde bir hesap oluşturun. Bu işlem çok kolay!

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yapın.

Konuyu toplam 1 üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)