Digital Saat Arayüz Tasarımı

MELIH YONGACI

Kullanıcı
Katılım
25 Ağu 2022
Mesajlar
5
Tepkime puanı
3
Puanları
3
Konum
İstanbul
Web sitesi
bizim-elma.blogspot.com
Selam,

Bildiğiniz üzere digital teknoloji artık yaşamımızın vazgeçilmez, olmazsa olmaz bir parçası haline geldi. Bizim gibi geçiş süreci nesillerinin bu teknolojik gelişmelere hem tanık olması hem de gelişimin içerisinde yaşıyor olması aynı zamanda hem ilginç hem de ilgili durumu kavrayabilen için inanılmaz bir süreçtir.

Bu anlamda son yılların mobil telefon gibi onunla eş durumda vazgeçilmezler arasına giren digital saat kavramı Türkiye’de olduğu gibi dünyada da hızlı ve ilginç gelişmelere sahne oldu. Digital saatin kendisi sahneye ilk çıktığında çok fazla bir anlam ifade etmemiş olsa da artık gelinen noktada kimsenin görmezden gelemeyeceği fakat fiyat olarak yaygın bir şekilde erişemeyeceği bir noktaya geldi.

Bu anlamda neredeyse 6 yıldır kullandığım ve marka olarak Samsung’u seçtiğim bu saatler için bir süredir arayüz tasarımları üretiyor ve bunları ücretsiz olarak herkesin kullanımına sunuyorum. Siz de aşağıda linkini vereceğim siteden eğer Tizen veya Android sisteme sahip bir digital saate sahipseniz ilgili saat arayüzlerini saatinize indirebilir ve bunları istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.


Bilginize,

Saygılar…

 

Ekli dosyalar

  • saat-örnekleri.jpg
    saat-örnekleri.jpg
    150.6 KB · Gösterim: 3

Borakan

Kullanıcı
Katılım
19 Ağu 2022
Mesajlar
65
Tepkime puanı
2
Puanları
8
Konum
İzmir, Türkiye
Tasarımlar çok hoş duruyor. Bende 2019'dan beri Samsung Watch Active 1 kullanıyorum fakat güncel bir saat olmadığından çok bir seçenek yok. Bu modele de tasarlayabilir misiniz?
 

MELIH YONGACI

Kullanıcı
Katılım
25 Ağu 2022
Mesajlar
5
Tepkime puanı
3
Puanları
3
Konum
İstanbul
Web sitesi
bizim-elma.blogspot.com
Selam,

Saat arayüz tasarımlarını beğendiğiniz için teşekkür ederim.

Bildiğim kadarıyla Active 1 tizen işletim sistemine sahip benim linkini verdiğim sitedeki arayüzleri tizen işletim sistemindeki saatlerde de kullanabilirsiniz.
Telefonunuza Facer uygulamasını indireceksiniz. Uygulama sizi yönlendiriyor. Herhangi bir terslik olacağını sanmıyorum ama kesin emin olmak için denemek gerekiyor.

Bilginize,
Saygılar...
 

Yorum yapmak için bir hesap oluşturun veya giriş yapın

Yeni bir konu oluşturabilmek veya konulara cevap verebilmek için sitemize üye olmanız gerekmektedir

Hesap oluştur

Forum sitemizde bir hesap oluşturun. Bu işlem çok kolay!

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yapın.

Konuyu toplam 1 üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Üst