Discord oWo Cash Method!

tonix

Kullanıcı
Öncelikle Merhaba Size Bugün Owo Katlama Methodunu Söyliceğim Bu Methodu Kendim Uygulayarak Günde 500k 600K civarı owo kasıyorum şimdi anlatmaya geçelim.

İlk Önce Paranız En az 50k Olması lazım

1- İlk Adım Owocf 20000 yazarak 20k oynucaksanız

Ardından Kazanırsanız

2- İlk adımı Yaptıktan sonra katladıgınız 20k parayı owos 40000 yazarak katlamanız lazım

3- Ardından owos 40000 yaptıktan sonra elde ettiğiniz 80kya dokunmayın !! (Çünkü oynamaya devam ederseniz kaybedersiniz)

4- Sonra owocf 1 yazarak kaybetmeniz lazım kazanırsanızda tekrar owocf 1 yazıp kaybetmeniz lazım

5- Ve tekrardan owos 1 yazıp kaybetmeniz lazım eğer bundada kazanırsanız kaybedene kadar owos 1 yazın

6- Kaybettikten Sonra Tekrardan Owocf 20000 yazarak aynı işlemleri tekrar yapacaksınız

7- Ve böylelikle baya kazanç sağlıcaksınız

NOTE : (EĞER İLK ADIMDA KAYBEDERSENİZ ÖNCEDEN OYNAYIP KAZANMIŞSINIZ DEMEKTİR SONRA GELİP METHOD ÇALIŞMIYOR DEMEYİN TEŞEKKÜRLER)

sen ankarasın

Kullanıcı
Forum Yetkilisi
Merhaba, owo bot ile pek ilgili değilim. Ama işe yarar gibi gözüküyor. Teşekkürler.

Borakan

Kullanıcı
Şahsen bir discord botunun geçici ekonomisine bu kadar çaba göstermek bana saçma geliyor. Bu vakti bir Tycoon veya RPG oyuna harcasanız daha keyif alabilirsiniz.

Yorum yapmak için bir hesap oluşturun veya giriş yapın

Yeni bir konu oluşturabilmek veya konulara cevap verebilmek için sitemize üye olmanız gerekmektedir

Hesap oluştur

Forum sitemizde bir hesap oluşturun. Bu işlem çok kolay!

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yapın.

Konuyu toplam 1 üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)