Omix X500 Özellikleri

mehmetdugu

Kullanıcı
Katılım
3 Eyl 2022
Mesajlar
24
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Sitenin Adı : Web Kafası
Sitenin Adresi :
Sitenin İçeriği : Teknoloji üzerine genel blog
Sitenin Kodlandığı Dil : Wordpress - PHP
Sitenin Açılış Tarihi : 2020
Site Hakkında Genel Açıklama : Omix X500 telefon uygun fiyatı ile ülkemizde yavaş yavaş popüler oluyor. Giderek artan ve dolar kuru ile paralel bir şekilde artmaya da devam eden telefon fiyatları, birçok kişinin ucuz modellere yönelmesine neden oluyor.
Artık birçok kişi iPhone ya da Samsung gibi kaliteli ve pahalı telefonlara alternatif ucuz markalar arıyor. Akla ise ilk olarak Xiaomi ve Oppo gibi asya markaları geliyor. Ancak bu telefonlar da çoktan popüler bir hale geldi. Bu durum, direkt olarak fiyatlarına da yansıdı.
Bu durumda, bizlere ise daha ucuz telefon model ve markalarını keşfetmek düşüyor. Tam olarak bu aşamada sorun yaşıyorsanız, Omix markasına bir göz atabilirsiniz. Huawei şirketinden ayrılan birkaç geliştiricinin ortaklaşa kurduğu marka, geçtiğimiz aylarda Türkiye pazarına giriş yaptı.
Yavaş yavaş reklam vermeye başlayan marka, şimdilerde güzel kameralı ve iyi özelliklere sahip iki modelini satıyor. X600 ve Omix X500 özellikleri, birçok orta segment telefondan daha iyi duruyor. Üstelik bu telefonun fiyatı, şu anda yalnızca 3,5 ila 4 bin lira arasında değişiklik gösteriyor.

omix-x500-inceleme-780x470.png


Omix X500 Özellikleri
Fiyat performansın zirvesi olarak bilinen telefon modeli, 128 GB hafıza ve 8 GB RAM ile birlikte geliyor. Birçok son teknoloji özelliğe sahip olan telefonun kamerası da güçlü işletim sistemi ve sensörler ile desteklenmiş durumda.
Son olarak telefonun bataryası da gayet yeterli değerlere sahip. Gün içinde, normal kullanımda, 1.5 güne kadar dayanabiliyor.
Ayrıca webkafasi.net telefon ile ilgili oldukça detaylı bir inceleme yayınlamış. Markanın her türlü bilgisini ortaya çıkarmış. İlgili yazıyı bu linkten okuyabilirsiniz.
 

Yorum yapmak için bir hesap oluşturun veya giriş yapın

Yeni bir konu oluşturabilmek veya konulara cevap verebilmek için sitemize üye olmanız gerekmektedir

Hesap oluştur

Forum sitemizde bir hesap oluşturun. Bu işlem çok kolay!

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yapın.

Konuyu toplam 1 üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Üst