Reklam Elemanı Aranıyor! | Arı Paketim

aripaketim

Kullanıcı
Forum Yetkilisi
Web sitesi
discord.gg
Merhaba sevgili forum sakinleri. Ben Arı Paketim Bilişim Hizmetleri ve Teknoloji Müdürlüğü Firma Sahiplerinden Emzel. Uzun bir aradan sonra yeni bir konu ile karşınızdayım. Öncelikle bu konumuzda sizlere güzel bir fırsat sunmak istiyorum. Arı Paketim olarak artık yeni işler yapmak istiyoruz ve adımızı duyurmak istiyoruz. Bunun için bir çok kişinin desteği gerekiyor. Yapacağınız işte tam burada ortaya çıkıyor ne dersin devam edelim mi ?

Konuyu lütfen sonuna kadar okuyun pek bir şey kazanamam iki üç şey verir yollarlar diye düşünmeyin bu işi 3 4 kişiye yaptırdık memnunda kaldılar. Sizlerinde seveceğini umuyorum. Bilgi almak isteyen instagramdan yazsın veya yorumlara Bilgi yazsın dönüş sağlarız.

Evet diyenler için yola devam ediyoruz. Peki ne yapacaksınız ?

Öncelikle çevreniz geniş ise bu bizim için gayet yeterlidir. Kendi arkadaşlarınıza vb. bizi tanıtacaksınız reklamlar yapacaksınız kendi çevrenize bu şekilde bizim adımızı duyuracaksınız. Bunun sonucunda insanların kendi yakın çevreleri arasında etkileşimi ile bizim adımızda duyulacak. Yani birbirini tanıyanların bizi takip etmesi sonucunda etkileşimimiz daha fazla olacaktır. Bu reklamların karşılığında istiyorsanız sattığımız ürünlerden verebilir veya sizin sayenizde kazandığımız müşteriler olsun etkileşimler olsun bunların karşılığında az biraz para verebiliriz. Reklamlarda yapacağınız şeylere örnek vermek gerekirse ;

- Kanka bir yer buldum çok güzel oyun sunucusu paketleri hazırlıyor hem çok kaliteli hem çok uygun bir bak istersen. Bu işlerle uğraşıyordun ?
- Beyler bakın Arı Paketim sayesinde çok güzel bir valorant hesabım oldu hemde bedava. Neredeyse hemen hemen her gün etkinlik düzenliyorlar. Bir çok ödül kazanabilirsiniz.

Bu şekilde reklam yapabilirsiniz. Onun dışında sosyal medya hesaplarınızda bizi paylaşabilirsiniz. Detaylı bilgilendirme almak istiyorsanız instagramdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu arada unutmadan söyleyeyim ne kadar katkınız olursa o kadar çok kazanırsınız :)

Örnek ;

Ben 15-20 adet arkadaşımı Arı Paketimle tanıştırdım. 2-3'ü Arı Paketimden ürün almak istiyor ve aldı diyelim. Bunun için 5-15 TL gibi küçük bir ücret alabilirsiniz. Para istemiyorsanız çeşitli ürünlerde verebiliriz.

İnstagram : @aripaketim

Yorum yapmak için bir hesap oluşturun veya giriş yapın

Yeni bir konu oluşturabilmek veya konulara cevap verebilmek için sitemize üye olmanız gerekmektedir

Hesap oluştur

Forum sitemizde bir hesap oluşturun. Bu işlem çok kolay!

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yapın.

Konuyu toplam 1 üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)