Yeteneklerinizi kullanarak internetten kolay bir şekilde Para Kazanabilirsiniz!

GuneyDRL

Kullanıcı
Merhaba, eğer bir el beceriniz ya da farklı bir yeteneğiniz var ise (oyun yapmak, site kodlamak vb) bunları bionluk.com ya da fiverr.com da İlan açarak değerlendirebilirsiniz. Benim tercihim Fiverr.com dandır hem yabancılar çalışıyor hemde Euro ile çalışılıyor yabancıların yaptıklarının aynısını düşük fiyata verirseniz herkes sizi tercih eder. Kaybettiginiz bir şey olmaz Euro bu dönemlerde yüksek oldugu için her türlü kardasınız.

dawu

Yönetici
Yönetici
Düşük fiyata verip piyasayı öldürmenin anlamı yok. Onlar 100$ a satıyorsa gidip 50$ a satmayın. Gidip 90$'a satın, onlar satıyorsa siz de satarsınız hem de daha uyguna.

GuneyDRL

Kullanıcı
Düşük fiyata verip piyasayı öldürmenin anlamı yok. Onlar 100$ a satıyorsa gidip 50$ a satmayın. Gidip 90$'a satın, onlar satıyorsa siz de satarsınız hem de daha uyguna.
Düşüten kastım tabiki 100$ satılan bir şeyi 50$ a satmak değil onlardan ucuza satın sizi tercih etsinler demek istedim genede teşekkürler.

Yorum yapmak için bir hesap oluşturun veya giriş yapın

Yeni bir konu oluşturabilmek veya konulara cevap verebilmek için sitemize üye olmanız gerekmektedir

Hesap oluştur

Forum sitemizde bir hesap oluşturun. Bu işlem çok kolay!

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yapın.

Konuyu toplam 1 üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)