LOGO TASARIMCI ARAYAN VARSA HİZMET VERİYORUM

fatih Doğan

Kullanıcı
benim ismim fatih denizlide yaşıyorum. 22 yaşındayım ve şuan öğrenciyim. serbest çalışanım boş vakitlerimde logo tasarlıyorum
lise 3. sınıfım bu boş vakitlerimi para kazanarak geçirmek istiyorum lütfen iletişime geçiniz

sosyal medya hesaplarım

instagram:
face:
diğer hesaplar yakında

örnek çalışmalarım:

discord-avatar-512-5UJ76.pngIMG_20210106_123915_429.jpgdiscord-avatar-1024-43OLQ.png

DİSCORD ADRESİM: 20W designer#1814

Son düzenleme:

dawu

Yönetici
Yönetici
Merhaba, kolay gelsin.

MELIH YONGACI

Kullanıcı
Web sitesi
bizim-elma.blogspot.com
Selam,

Ben öncelikle kendimi hem ilginç hem tuhaf hem de enteresan bir kişi olarak tanımlamalıyım. Çünkü aşağıdaki soruları normal standartlara sahip herhangi bir kişi sormaz.

Soru 1 : Sn, Fatih Doğan; siz öğrenci misiniz yoksa serbest çalışan mısınız..?
Soru 2 : Boş zamanlarınızda logo tasarlıyorsunuz peki dolu zamanlarınızda ne tasarlıyorsunuz..?
Soru 3 : Siz adına grafik tasarım denen sanat dalını boş zamanlarınızı değerlendirme amacı olarak mı görüyorsunuz..?
Soru 4 : Para kazanmanın ciddiyetini anlamadığınız açıkça belli oluyor iyi de bu düşüncenizi belirterek kendi dışındakilerden herhangi bir ciddi iş alabileceğinizi mi sanıyorsunuz..?
Soru 5 : Örnek çalışmalar adı altında eklediklerinizin hangi sektöre hitap ettiğini biliyor musunuz..?

Size sormuş olduğum bu 5 soruyu boş bir zamanınızda cevaplandırabilirseniz memnun olurum.

Bilginize,
Saygılar...

Yorum yapmak için bir hesap oluşturun veya giriş yapın

Yeni bir konu oluşturabilmek veya konulara cevap verebilmek için sitemize üye olmanız gerekmektedir

Hesap oluştur

Forum sitemizde bir hesap oluşturun. Bu işlem çok kolay!

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Giriş yapın.

Konuyu toplam 1 üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)